ONPROTECH NEDİR?
ONPROTECH şirketi’nin hakkında detaylı bilgiler

Şirketimiz 2005 yılında İstanbul’un Eyüp ilçesinde Onur Ertekin tarafından Güvenli Yaşam Teknolojileri adı altında kurulmuş olup, profesyonel olarak sağladığı hizmetler ile büyüme yolunda kısa bir sürede emin adımlarla ilerlemiş, kurumsallaşmayı kendine görev edinmiş bir şahıs firmasıdır.

Attığı emin adımlar sayesinde 2007 yılının ilk çeyreğinde ONPROTECH adını duyurmuş, sektöre güvenlik anlamında bu isim ile hizmet vermeye başlamıştır. Bu aşamadan sonra ONPROTECH, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan İstanbul’un önde gelen firmalarından biri haline gelmiş,  daima ileri teknolojiyi kullanan, çözüm odaklı çalışan ve dürüst iş ahlakı ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır.

Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.

Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.